KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16128398
nr 1612 8398
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Blandteknik, 3 st, Komposition, yttermått inklusive ram: 52x42 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:49:25
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg 600 kr
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker